Kirsikivipadi silmadele


  • 18.00€

  • Saadavus:Võimalik tellida eritellimusena
    Toote tellimiseks võta ühendust meie klienditeenindusega
  • Mudel: KO0206-0605


Kirsikivipadi silmadele on parim vahend turses silmade jahutamiseks. Toode on pakendis. Kasutada saab ka liigesevalude, lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks. Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt mis on „hingav“ materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju. Kirsikivi soojus ja jahedus eraldub pika aja vältel ja toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutuseaga.


KASUTAMINE:

Jahutamiseks: traumad, tursed, paistetused, väsinud silmad, palavik, peavalud, verejooksud. Hoida sügavkülmas (soovitavalt kilekotis) 1-3 tundi. Asetada jahutust vajavale kohale.

Soojendamiseks: gaasi-, lihas- ja närvivalud. Mikrolaineahjus (500w) 2-3 minutit või praeahjus (60°C) 10-20minutit. Kontrollida, et toode ei oleks liiga kuum ning asetada soojendatavale kohale. Soojendamise järgselt võib padi tunduda niiske, see on täiesti normaalne.

HOOLDUS: Pesta käsitsi 40°C vees. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Kuivatada tasapinnaliselt vaba õhu juurdepääsuga kohas. Pesemise järgselt märjana võivad kiriskivid eraldada tugevamat lõhna. Pärast kasutamist lasta kirsikivipadjal „hingata“.


Mõõdud: 15x20 cm. Materjal: 100% naturaalsest villast vilt ja padjatäiteks 100% looduslikud kirsikivid. Naturaalne vill on kasutajasõbralik: antibakteriaalne, vähemäärduv ja kergesti hooldatav. Kirsikivid on puhastatud keemiavabalt ja pestavad.Lisa arvamus

Lisa arvamus

Please login or register to review