Kaasaskantav joogitops ja rohelisest vildist soojendaja


  • 33.00€

  • Saadavus:1
  • Mudel: KO1903-4981


Olenemata elutempost on nauding magus, kui saad mõne hetke päevast pühenduda vaid iseendale ning luua seeläbi igasse päeva hea enesetunne. Vildist kaaslased lasevad Sul rüübet nautima jäädagi, lubades samal ajal vabalt ringi liikuda nii linnas, kontoris, metsas, koduaias ning meelepärane jook võib alati mõnusaks kaaslaseks olla.

Põhjamaine komplekt savist kaasaskantavast joogitopsist vildist soojendajaga selle ümber on valmistatud 100% naturaalsetest materjalidest ning käsitööna. Vilt on hästi pestav materjal, mis teeb selle kasutuse mugavaks. Head termofunktsiooni omav päris lambavill on lisaks naturaalsusele ka tervenisti biolagunev. Vildist materjal hoiab hästi nii kuuma kui külma, andes kasutuseks laialdase ampluaa.


Topsi mõõdud: kõrgus 12 cm, alumine diameeter 6 cm, ülemine diameeter 9 cm. Tops on kohalduv auto joogihoidjasse ning vastab mõõtudelt keskmise suurusega topsi mõõdule (nt Starbucks, Olerex).

Vildist soojendaja mõõdud: kõrgus 11 cm, alumine diameeter 6,5 cm, ülemine diameeter 9 cm. Soojendaja kohaldub keskmise suurusega kaasaskantavale topsile.


Maht:350 ml

Lisa arvamus

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha