Kirsikivipadi beebile, sinine


  • 21.00€

  • Saadavus:Võimalik tellida eritellimusena
    Toote tellimiseks võta ühendust meie klienditeenindusega
  • Mudel: LA1401-0603


Sinine kirsikivipadi beebile, mis on ideaalne soojendatult gaasivalude leevendamiseks ja jahutatult palaviku korral. Naturaalne vill on kasutajasõbralik: antibakteriaalne, vähemäärduv ja kergesti hooldatav. Kirsikivid on puhastatud keemiavabalt ja pestavad. Parim vahend beebi kõhu soojendamiseks gaasivalude korral või täiskasvanutel turses silmade jahutamiseks. Kasutada saab ka liigesevalude, lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks. Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt mis on „hingav“ materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju. Kirsikivi soojus ja jahedus eraldub pika aja vältel ja toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutuseaga.


KASUTAMINE:

Soojendada: mikrolaineahjus (500w) 1 minut või praeahjus (60°C) 10 minutit. Kontrollida, et toode ei oleks liiga kuum ning asetada soojendatavale kohale. Soojendamise järgselt võib padi tunduda niiske, see on täiesti normaalne.

Jahutamiseks: hoida sügavkülmas (soovitavalt kilekotis) 1-3 tundi,. Asetada jahutust vajavale kohale. Sobilik paistetuste, traumade ja verejooksude leevendamiseks, samuti palaviku korral jahutamiseks.


HOIATUS: Peale padja soojendamist jälgi, et padi ei oleks liialt kuum enne beebiga kokkupuudetet.


HOOLDUS: Pesta käsitsi 40°C vees. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Kuivatada tasapinnaliselt vaba õhu juurdepääsuga kohas. Pesemise järgselt märjana võivad kiriskivid eraldada tugevamat lõhna. Pärast kasutamist lasta kirsikivipadjal „hingata“.


Mõõdud: 15x20 cm. Materjal: 100% naturaalne meriino vill, 100% looduslikud kirisikivid.

Lisa arvamus

Lisa arvamus

Please login or register to review