Vilditud beebitekk, naturaalvalge


  • 39.00€

  • Saadavus:Võimalik tellida eritellimusena
    Toote tellimiseks võta ühendust meie klienditeenindusega
  • Mudel: LA1005-0601


Naturaalvalge vilditud pehme ja kerge naturaalsest meriinovillast (100%) beebitekk. Mõnus kasutada pisikesele beebile pleedina, une ajal katteks või magamisalusena. Lapse kasvades on see tema oma “kaisutekk”. Naturaalne villane materjal on hingav ja õhku läbilaskev, ei tekita higistamist. Toode on karbis. Selliste mõõtudega tekki on mugav kasutada ka turvahällis või vankris ja pleedina tuulevarjuks.

Hooldus: naturaalne villane on mustust hülgav materjal ja ei määrdu kergesti. Tekk on kergesti hooldatav: käsitsipesu või masinpesu, kasutada vaid villasele mõeldud pesuvahendit ja pesutemperatuuri kuni 40`C. Suurema määrdumise korral on soovitatav eelnev leotus. Võib kasutada tsentrifuugi. Mitte kasutada pesukuivatit. Pärast pesemist on oluline kohe niiskelt vormida, sarnaselt kõikidele villastele toodetele. Piisab tasapinnal sirgeks silumisest. Soovi korral võib toodet pressida.


Vilditud tekil on loomulik “looklev” serv, see on ainuomane just vilditud esemetele. Sellest on tingitud servade paarisentimeetrine kõikumine. Viltmaterjalile on võimalik tikkida või kaunistusi õmmelda.


Mõõdud: ~80x80 cm.


Lisa arvamus

Lisa arvamus

Please login or register to review